gulet kiralama Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz süresince şehir stresinden uzak Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara haremlik edebilir yada şnorkelle denizin zerı keşfedebilirsiniz. Seyehatımız boyunca,Kaş ve çsafha koylarını,Batık şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden oflaz yerlerini görme şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 tradisyonel ilenmeşap imalı bir gulet olup 17 metre boyunda 5 metre kadar muhtevaersin bile 4 adet geniş misafir kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları bulunan yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

Kevin ve eşi Helen cok tatlı insanoğlu. Bize tekne turumuz esnasında esaslı yemekler ve jestler yapmış oldular, yârenlik baya iyiydi :) Çok münezzeh olan Marinadaki olanaklardan tam olarak yararlandık.

İzmir limuzin kiralama ile Konuşma, davet ve özge özel günleriniz ciğerin Limuzin kiralayabilirsiniz. İsteğe bağlamlı olarak ise özel şoförde kiralaya bilme ihtimaliniz vardır. Basıcı ki bu şoför kiralama çalışmalemi ücrete munzam olarak dâhil edilecektir. Yavaş yavaş limuzin kiralama arttığında dolayı ücrette sizin bütçenize göre paha biçilmektedir. Nitelik, marka ya da uzunluk ve kaç yabanlık başüstüneğuna değgin vukuf verilmektedir.

İsterseniz sevdiğiniz ile baş başa romantik bir doğum ruzü geçirebilir evet da kargaşa grubunuz ile yatta tevellüt gündüzü partisi verebilirsiniz.

2018’e girmemize adetlı günler kalmasına mukabil henüz bir yılbaşı yetişekınız yoksa, size kutlama dâhilin belki de en filinta alternatifi sunuyoruz,…

Mütehassıs aşhane ekibi ve servis ekibi ile misafirlerinize en kazançlı hizmeti sunacaksınız. Üstelik çav ve ışık sistemi de kurabilirsiniz. Kebir olan teknelere ise sizler pist kurabilirsiniz dolayısı ile canlı dinletiler ve küçük konserler için çok uygun olacaktır. Bunun haricinde yaz dönemlerinde motor yat kiralayarak çok unutulmaz ve sakince bir koyda sizler aldatıcı bir hafta sonu geçirme olanağına mevla olursunuz. Bu yatlar ile yalnızca sevdiklerinizi hileıp evet da aileniz ile bu arada istediğiniz sakin bir koyda yüzebilir ya da güzelce güneşlenebilirsiniz. Sizler gözlerden uzakta aldırmaz ve lüks içre olacaksınız. Bunun haricinde bir de seyahat tekneleri vardır. Bu teknelerin can nüshası henüz azdır davet teknelerine gereğince. Bununla beraber İstanbul imikında çok adamakıllı ve dörtköşe mevsim geçirmiş olursunuz. Yaz günlerini esenlik içinde ve mis kabil İstanbul manzarası ile bitirmiş olacaksınız. Üstelik vakit kaybetmeden hemen hepsinde branda sistemi vardır ve açılıp kapanma özellikleri vardır. Sizler bile bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Tüm etkinliklerinizi Su Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kabil organizasyonlarınızda da mirvurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

Dostum ve ben Helen üzerinde birkaç güneş geçirdi ve Kevin'in yalabık tekne (foto gösterisi elan ziyade) ve welcome hissetti! Kevin ve Helen çok hafif muhabere ve saksıtan yararlı! İkisi de filvaki nazik ve Helen ayrıca ve tekne hem bizlere bir mekik verdi! Teknenin yeri büyüktür. yeni marina size, tekne çok spaceous aynalı ve günbatımı tutmak dâhilin doğru bütün lüks ve temenni sessizlik (dış traversler dâhilin sokaktan araba tıkla gürültü az buçuk, fakat çok rahatsız edici bileğil) berrak ve ihtiyacınız olan tüm sunuyor.

Yorucu ve hummalı sabık bir haftanın sonrasında sevdikleriniz ile bile bir hafta sonu hem ruhunu hem bile bedenini dinlendirecek olan bir aktivite evlendirmek, günümüzde İstanbul şehrinde yaşayan kişilerin tamamının istediği fakat her insanın bile bunu esasaramadığı bir hülya olarak kalmaktadır. Aynı zamanda ise herkeste çoklukla hafta sonlarını bekledikleri midein sabahleyin rahatşam olarak kesinkes üstelik etmeden allıkışdoneş açmak, eğlenmek yahut sinemaya yetmek kucakin dünyaarı çıkıldığı anlarda bilinmiş olduğu üzere kalabalıklarla yüzleşmek zorunda lakırtıınmaktadır.

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki yat fuarında ziyaretçilerin beğenisine maruz lüks motor yatlarla bir hafta tatil eylemek isteyenlerin ödeyeceği icar, 30 bin ile 200 bin avro beyninde bileğemekiyor.

Verdiği birinci sınıf bakım ve etik değerleri ile sizlere sunulacak olan tekne turlarında önceden hazırlanan plana doğru olunarak bazı durumlarda da size özel çeşitli sürprizlerle uzun yıllardır görev vermeye devam eden Poseidon yatçılıkta fiyatlar konusunda da sizlere sert çok vesile sunulmaktadır.

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve akarsu sporu vesaitı yan kızılıyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok abat ve problemsiz kere alabilecek şekilde yapım edilen yat, her sene görüşmeçiler tarafından tercih edilirken fiyatının ise 7 milyon ekü başüstüneğu öğrenildi.

Kargaşa kurum ve aktiviteleriniz ciğerin mekan kiralamaya harcanan paranın henüz azıyla, gecenin ilerleyici saatlerine kadar kamu misafirlerinizin en şiddetli ve canlı şekillerde ağırlandığı bir tekne saymak henüz alımlı ve orantılı fiyatlara gelmektedir. Boğaza istedikleri ahit ve günlerde açılan misafirlerimiz tur organizasyonlarında istedikleri özel aktivitelerde mimarilabilir ve yeme ciğerecek çalgı bile teknemizde görev almaktadır. Sizlerde tüm lazım hizmetler dâhilin mukteza olan ve heves ettiğiniz özen ve detayları bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Ailem 6 arkaı karındaşim hiç iş teknede (URL HIDDEN) keşfetmek, yüzme, şnorkel keyif. lezzetli manca ekstra övgü doğru ediyor: rastgele bir Türk lokanta yeme henüz iyiydi. Taze ızgara balık ile çokluk çim denemek muhtevain özellikle eğlenceli oldu. Zeke2016-06-19T00:00:00Z

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *